Skip to content

Podmiot leczniczy. Pomagamy od 1997 r.

Biorezonans – precyzyjna metoda wykrywania w organizmie różnych patogenów

Biorezonans – co to jest?

Odkrycia w dziedzinie fizyki kwantowej dowiodły, że wszystkie cząsteczki materii, również komórki w ludzkim ciele oraz wirusy, bakterie, toksyny, pyłki itd. emitują fale elektromagnetyczne. Zależnie od rodzaju cząsteczki, wszystkie materie posiadają indywidualną długość lub częstotliwość owych fal. Nazywa się to wzorem częstotliwości i może być on odczytywany przez aparat BICOM.

Biorezonans
Biorezonans

Biorezonans – na czym polega?

Poza fizjologicznymi (harmonicznymi) drganiami elektromagnetycznymi w organizmie człowieka istnieją również drgania patologiczne (dysharmoniczne), zakłócające, wywołane np. obciążeniem ustroju toksynami, zranieniami, infekcjami, niewyleczonymi chorobami, szkodami jatrogennymi. Sumę drgań fizjologicznych i patologicznych określa się mianem drgań własnych organizmu pacjenta. Spektrum tych drgań rozciąga się od ekstremalnie długich po bardzo krótkie fale. Ponieważ drgania własne organizmu mają naturę elektromagnetyczną można je wychwycić, zarówno z powierzchni skóry, jak i z tkanek oraz narządów, za pomocą specjalnych elektrod (efekt antenowy) i za pomocą przewodu doprowadzić do urządzenia terapeutycznego.

Co wykrywa biorezonans?

Biorezonans jako metoda wykonywana poprzez aparat Bicom Optima jest bardzo precyzyjną metodą wykrywania w organizmie różnych patogenów takich jak:

 • pasożyty,
 • wirusy,
 • bakterie,
 • grzyby,
 • metale ciężkie,
 • zanieczyszczenia powietrza,
 • szczepionki,
 • alergeny.

Badania biorezonansem wykrywają również zmiany energetyczne narządów organizmu.

Umów wizytę

Biorezonans
Biorezonans

Biorezonans – na co pomaga?

Prawidłowo wykonany biorezonans pomaga w wielu schorzeniach organizmu:

 • alergie,
 • borelioza,
 • bólach wszelkiego rodzaju,
 • w złych stanach psychicznych,
 • w wielu schorzeniach przewlekłych,
 • usuwa nałogi nikotynowe, alkoholowe i na słodycze.

Terapia biorezonansowa jest najskuteczniejszą metodą rzucenia palenia, wystarczy tylko jeden zabieg!

Jak wygląda badanie biorezonansem?

Zanim terapeuta rozpocznie badanie, przeprowadza z pacjentem dokładny wywiad na temat jego aktualnego stanu zdrowia.


Do przeprowadzenia badania biorezonansem wykorzystuje się specjalistyczny aparat złożony z urządzenia generującego prąd, elektrod, biotensora i punktoskopu. W czasie sesji pacjent w pozycji siedzącej chwyta w dłonie elektrodę płytkową. W ten sposób między jego ciałem a urządzeniem wytwarza się pole elektromagnetyczne umożliwiające operowanie biotensorem. W następnym kroku sondy odczytujące sygnał umieszcza się kolejno na wybranych alergenach zamkniętych w ampułkach. Poprzez wskazania i ruch biotensora specjalista dowiaduje się, czy w organizmie występuje częstotliwość sprawdzanego alergenu.


Wykorzystujemy do badań aparat BICOM Optima, który łączy diagnozę i terapię w jednym urządzeniu, dzięki czemu po wykryciu indywidualnych zakłóceń częstotliwości – ich poprawne wzorce są ponownie wysyłane do organizmu pacjenta.

Biorezonans
Biorezonans

Czy biorezonans jest bezpieczny?

Terapia biorezonansem jest bezpieczną, bezbolesną, niekonwencjonalna metodą diagnostyczną i terapeutyczną. Niektórzy pacjenci mogą poczuć delikatne mrowienie palców.

Istnieją pewne przeciwwskazania, których warto przestrzegać w związku z podejściem do terapii np. ciąża, obecność rozrusznika serca oraz uczestnictwo w bieżącej chemioterapii. Badania nie wykonuje się również przy otwartych ranach dłoni.

Umów wizytę

Maria Anna Modna (terapeuta, specjalista BRT)

Więcej o mnie tutaj