Test obciążeń organizmu

Badanie biorezonansem należy do nowoczesnych form medycyny integracyjnej. Specjalistyczny biorezonansowy test obciążeń organizmu umożliwia wykrycie obciążeń organizmu grzybami, pasożytami, wirusami, bakteriami, metalami ciężkimi, które są źródłem wielu dolegliwości, takich jak: alergie, astma oskrzelowa, chroniczne stany zapalne, zapalenie zatok, zaparcia, zaburzenia funkcjonowania tarczycy, boreliozy itd.

Test wskaże również: osłabienia energetyczne poszczególnych narządów organizmu i przyczyny powodujące te osłabienia, obciążenie boreliozą i obciążenie alergią.

Wyniki testu biorezonansowego są natychmiastowe i szczegółowo omawiane przez specjalistę.

Czas trwania diagnostyki to ok.60 min.

Rodzaje testów biorezonansowych:

ok.50 bacterii, m.inn.: chlamydia, escherichia, klebsiella, mycoplasma, proteus, salomonella, urea plasma, streptococci, staphylococci itd.

ok 30 wirusów, m.inn.: herpes viruses, varicella zoster viruses, HPV Strains, borna viruses itd

ok.20 grzybów, mi.inn.: alternaria, cladosporiosis, candida, aspergillus, penicyllinum, mucor itd.

ok.25 pasożytów, m.inn.: ameba, tasiemce, glisty, motylica wątrobowa, nużeńce, owsiki, lamblie, roztocza itd.

25 patogenów m.inn.: radioaktywność, promieniowanie X, promieniowanie UV, smog,ozon, azotany, grzybobójcza chemia itd.

ok.30 szczepionek i patogenów, m.inn.: koklusz, grypa, hepatitis, polio, ospa, świnka, różyczka, grużlica itd.

ok.20 metali ciężkich, m.inn.: aluminium, amalgamat, ołów, srebro, miedż, nikiel, rtęć, formaldehyd itd

Usuwanie obciążeń organizmu

Na podstawie precyzyjnych testów biorezonansowych terapeuta jest w stanie dobrać odpowiednią terapię niszczącą dane obciążenie za pomocą częstotliwości biorezonansowych. Terapia biorezonansowa polega na pobudzaniu zdolności autoregeneracyjnych organizmu i tym samym zwalczaniu wielu chorób, wykorzystując do tego naturalnie występujące w ciele drgania elektromagnetyczne.

Czas trwania jednej terapii to ok. 60 min. Wymagane jest ok. 5 zabiegów na jedno obciążenie. Testy i zabiegi wykonywane są również dzieciom poniżej 3 roku życia.

Diagnostyka i zabiegi są nie inwazyjne, bezbolesne w pełni bezpieczne i nie kolidują z leczeniem konwencjonalnym. Testy i zabiegi wykonywane są również dzieciom poniżej 3 roku życia.
ciąża, rozrusznik serca, bieżąca chemioterapia, epilepsja.

Przeciwwskazania do diagnostyki i terapii biorezonansem:
ciąża, rozrusznik serca.

Badanie biorezonansem i terapie biorezonansowe są nieinwazyjne, bezbolesne i w pełni bezpieczne. Nie kolidują z leczeniem konwencjonalnym i są doskonałym wsparciem leczenia klasycznego.
Nasz gabinet biorezonansu we Wrocławiu działa juz od 2000r.

Zobacz na czym polega terapia biorezonansowa:

Biorezonans – co to jest?

Poznaj nas:

Polskie stowarzyszenie trychologiczneMaria Anna Modna – Jestem fizjoterapeutą, terapeutą i diagnostykiem z 30 letnim doświadczeniem. Od kilkunastu lat zajmuje się medycyną komplementarną, informacyjną, specjalizuję się również w diagnostyce i terapii metodą biorezonansu. Pomimo wielu certyfikatów i uprawnień swoją wiedzę poszerzam na bieżąco uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach.
Priv: Moją pasją jest sport, rozwój personalny, zdrowie i zdrowy styl życia oraz medycyna informacyjna i energetyczna