21-dniowa dieta metaboliczna – zdrowa i szybka utrata wagi, bez efektów jojo

Każdy z nas prawdopodobnie stosował w swoim życiu choć jedną z diet proponowanych na rynku i niestety często brak konsekwencji, czy brak czasu na przygotowywanie produktów nie doprowadziło do oczekiwanych efektów, a jeśli nam się udało, to po jakimś czasie pojawiał się efekt jojo i ponownie wracaliśmy do starej wagi i nawyków żywieniowych. To z kolei  przyczyniało się do spadku poczucia własnej wartości. W dzisiejszym świecie zdrowy styl życia, wygląd, zdrowa dieta, sprawność fizyczna i psychiczna są stawiane na pierwszym planie. Teraz to stało się dla wielu najważniejszym aspektem.

Rozwiązaniem na to wszystko jest właśnie:

21-dniowa dieta hCG z suplementami Life Plus i 500 kcal

Dieta oparta jest na 500 kcal dziennie, zastosowaniu specjalnych bezhormonalnych kropli hCG i suplementów Life Plus. Powoduje bezpieczną utratę wagi już w 3 tygodnie i zmienia nawyki żywieniowe na lata.

Poza tym odtruwa, odkwasza, oczyszcza oraz ujędrnia skórę

Reguluje i aktywizuje metabolizm i szybką utratę wagi – bez uczucia głodu!

Nie ma efektu jojo!

Dieta hCG to rozwiązanie dla osób, które chcą schudnąć szybko, zdrowo i skutecznie.

Dlaczego 21-dniowa dieta hCG-Life Plus jest bardziej skuteczna niż inne diety niskokaloryczne?

Czy wiesz że kiedy jesz, mały obszar w mózgu – podwzgórze – liczy kalorie? A kiedy przestajesz jeść, podwzgórze zauważa to i przełącza organizm w tryb „głód” i robi wszystko by zaoszczędzić energię?

W jaki sposób?

Po pierwsze, zmniejsza ilość wody w organizmie, masę mięśniową (gdyż mięśnie zużywają mnóstwo energii) i rozrzedza kości. Z drugiej strony, magazynuje tłuszcz, nie tylko jako zapasy energii na przyszłe potrzeby, ale także dlatego, że tłuszcz izoluje, chroni przed zimnem.  Organizm, któremu brakuje kalorii, automatycznie zredukuje masę mięśni i kości, jednocześnie utrzymując, a nawet zwiększając masę tłuszczu.

Reasumując, kiedy stosujesz restrykcyjną dietę, tracisz masę kostną i mięśniową, nie wspominając o wodzie, która jest tak niezbędna do prawidłowego funkcjonowania komórek. Natomiast, zyskujesz tłuszcz, proporcjonalnie do Twojej całkowitej wagi. Dlatego na wadze widzisz utratę kilogramów, ale czujesz osłabienie. Po pewnym czasie pojawia się efekt jojo.

W diecie hCG dostarczasz do organizmu jedynie 500 kalorii dziennie, ale nasze podwzgórze wydaje zupełnie inne polecenie organizmowi niż wtedy, gdy stosujesz typową dietę niskokaloryczną. Dzięki kroplom hCG z informacją hormonu gonadotropiny kosmówkowej  nasz organizm nie jest przełączany na tryb „głód – oszczędzanie”, ale na tryb „głód – konieczność przekazania jak największej ilości energii do celów zabezpieczenia prawidłowego rozwoju”. Ten przekaz sprawia, że mamy do wykorzystania od 2500 do 3500 kcal – wszystkie osoby, które były na diecie HCG, twierdzą, że nigdy wcześniej nie miały tak dużo energii i tak dobrze się nie czuły zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Nie odczuwasz też głodu jak na typowej głodówce i nie wraca efekt jojo.

Konsekwencje niskokalorycznej diety i konsekwencje diety metabolicznej hCG Life Plus:

Dieta niskokaloryczna

 

 

 

Dieta hCG – Life Plus

Co to zatem jest hCG?

hCG są  to krople bezhormonalne, choć oryginalnie oparte są na hormonie gonadotropiny kosmówkowej (stosowanej przez dr Simeona, który ją opracował). Krople te działają na podwzgórze, rozpoczynając spalanie tłuszczu. Jest to jedyna możliwość wybiórczego spalania tłuszczu nieosiągalna dla żadnej innej diety.

Spalany jest najtrudniejszy do utraty rodzaj tłuszczu ( uda, brzuch, ramiona, kark, biodra) nie naruszając przy tym masy mięśniowej i kostnej. Dzięki kroplom zabezpieczamy organizm w niezbędną ilość energii. Uzyskujemy to poprzez wpływ informacji zawartych w kroplach na podwzgórze. Chodzi o to, aby doprowadzić do „resetu” przysadki mózgowej i powrotu do prawidłowych sposobów odżywiania, a także do prawidłowego metabolizmu w organizmie.

Na czym polega 21-dniowa dieta hCG Life Plus?

Dieta składa się z trzech faz, które należy restrykcyjnie przestrzegać:

 • Faza I – doładowanie – tłuste dni

Przez pierwsze dwa dni stosujemy krople hCG i spożywamy produkty, które są tłuste i powodują tycie. Należy podejść do tych dwóch dni bardzo poważnie – jeść, jeść i jeść bardzo dużo i bardzo tłusto. Chodzi o to, by podczas Diety hCG uniknąć uczucia głodu.

 • Faza II – najistotniejsza – trzy chude tygodnie

Należy kontynuować stosowanie kropli oraz przestrzegać rygorystycznie niskokalorycznej diety – 500 kcal, opartej na odpowiedniej grupie produktów, oraz kategorycznie wystrzegać się produktów zabronionych ( węglowodany, cukier, alkohol, niezdrowe tłuszcze).

 • Faza III – utrwalenie efektów – faza stabilizacji

W tej fazie  przechodzimy z niskokalorycznej diety hCG na dietę 1500 kalorii dziennie. Celem tego etapu jest ustabilizowanie wagi utraconej w Fazie II. Do jadłospisu dodajemy kolejne produkty wg wskazań. Faza ta powinna trwać trzy tygodnie i powinna zacząć się dzień po zakończeniu Fazy II.

 • – Faza IV – faza testowa,

przechodzimy do normalnego spożywania posiłków, choć ok 90% osób zmienia już swoje nawyki żywieniowe i odżywia się zdrowo, co pozwala utrzymać wagę osiągniętą dzięki diecie, a nawet i tracić nadal kilogramy. Organizm sam zatrzymuje wagę, na kilogramach zdrowych dla niego.

Suplementy Life Plus w diecie i ich efekty stosowania

Lifeplus Daily BioBasics

 • Pełne zaopatrzenie w witaminy, minerały i błonniki
 • Koncentrat fitoskładników z 35 rodzajów owoców i warzyw
 • Koncentrat fitoskładników z 20 różnych ziół
 • Glony, zarówno spirulina, jak i chlorella
 • Szeroka gama przeciwutleniaczy

 MSM Plus

 • biologicznie bardzo łatwo dostępne źródło siarki
 • Tworzenie kolagenu
 • detoksykacja

Proanthenols / OPC

 • Skoncentrowany ekstrakt z wybranych nasion winogron i niektórych rodzajów kory sosny
 • Ochrona komórek przed uszkodzeniem oksydacyjnym
 • Liczne pozytywne skutki dla różnych chorób, zwłaszcza chorób sercowo-naczyniowych
 • Napinanie skóry, regeneracja komórek
 • Ochrona przed alergiami

OmeGold

 • Kwasy tłuszczowe Omega3 EPA i DHA
 • Poprawa funkcji mózgu, funkcji serca, wzroku i pamięci

Efekty diety metabolicznej HCG z Life Plus

Stosując dietę hCG pozbędziesz się nadmiaru tłuszczu z tych miejsc, gdzie masz go w nadmiarze, a więc np. bioder, pośladków, ud czy brzucha. To świetna metoda nie tylko odchudzania, ale też modelowania sylwetki przy miejscowo zlokalizowanych niedoskonałościach. Trzytygodniowy program pozwoli pozbyć się skutecznie cellulitu, oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, uzupełnić niedobór składników odżywczych, wzmocnić strukturę tkanek i skóry, a także poprawić kondycję fizyczną i psychiczną. Widoczna jest poprawa zdrowia w takich schorzeniach jak: nadciśnienie, miażdżyca, cukrzyca, zespół metaboliczny, depresja, przewlekłe zmęczenie, hashimoto i innych chorób tarczycy.

Średnia  utrata wagi po 21 dniach stosowania diety:

Kobiety – 8 do 12% wagi ciała

Mężczyźni – 10 do 15%, czasami więcej.

Słowa kluczowe w diecie hCG Life Plus:

Metabolizm zmienia się na zasadzie homeopatycznej

✓Aktywacja i zmiana metabolizmu

✓Detoksykacja, oczyszczanie, czyszczenie

✓Bez głodowania

✓Globulki – BRAK hormonu!

✓Wysoka wydajność

✓Tłuszcz Depot topi się – tłuszcz mięśniowy i strukturalny zostaje

✓Przeprogramowanie podwzgórza (Hypothalamusa)

✓Brak efektu jo-jo

Ważne

 • suplementy są koniecznością!
 • unikaj stanów niedoboru,
 • odżywiaj i chroń komórkę,
 • oczyść i detoksykuj,
 • oczyszczanie jelita grubego,
 • pełna regeneracja komórek,
 • metabolizm działa z pełną prędkością spalania tłuszcz.

Zapewniamy:

 • krople i suplementy diety lub zamawiamy je dla Ciebie on-line
 • stałą, codzienną opiekę
 • codziennie nowe przepisy, aby podpowiedzieć, co możesz sobie przygotować
 • wymianę doświadczeń na naszej grupie zamkniętej na fb lub WhatsApp
 • catering, codziennie otrzymasz dedykowaną dla Ciebie dietę. To jest propozycja dla tych osób, które nie mają czasu przyrządzać sobie posiłków. (Uwaga. Dodatkowe koszty na catering)

Jesteś zdecydowany skutecznie schudnąć z nami?

Napisz do nas: jestem zainteresowany/a dietą hCG Life Plus

na adres: biomedika@wp.pl lub zadzwoń 609385040, 609409140, a nasz opiekun dietetyczny skonsultuje się z Tobą.