Suplementy najwyższej jakości – bezpłatna konsultacja w ustawieniu programu suplementacyjnego – nadzór dietetyka klinicznego, lekarza.

Suplementy diety dla zdrowia i kondycji

Każdego dnia nasz organizm potrzebuje naturalnych witamin, minerałów i enzymów do produkcji niezliczonych małych “cudów’ w organizmie, dlatego ważne jest, aby uzyskało ono jak najlepsze wsparcie w postaci najlepszej suplementacji.

Zrozumienie odżywiania

Składnik odżywczy jest zdefiniowany jako coś niezbędnego dla organizmu, dla utrzymania życia i wzrostu. Nasze ciało nie może samodzielnie generować składników odżywczych, musi spożywać składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach z wielu źródeł, aby normalnie funkcjonować. Dlatego ważne jest, aby mieć szeroki pogląd na spożycie. Przetworzona żywność często oferuje minimalną wartość odżywczą, zawiera konserwanty, tłuszcze trans lub wysoki poziom soli czy cukru. Ważne jest, aby naprawdę zrozumieć,  jakiej jakości składniki odżywcze są w pożywieniu. Suplementacja żywieniowa jest jednym ze źródeł, z których można czerpać maksymalną wartość składników odżywczych, choć nigdy jako substytut zrównoważonej diety – bardziej jako komplementarna część naszego stylu życia. Choć wiele osób wie, jak dla organizmu ważne jest dostarczanie niezbędnych substancji odżywczych, to osoby te mogą nie wiedzieć, w jaki sposób skutecznie uzupełniać w nie dietę.

Dobierzemy dla Ciebie właściwą suplementację diety

Służymy bezpłatnym wsparciem w dostosowaniu programu suplementacji do indywidualnych wymagań.  Przesyłając do nas swoje wyniki lub dokumentację medyczną na adres e-mail: biomedika@wp.pl nasz lekarz lub dietetyk kliniczny dobierze indywidualne żywienie suplementacyjne. W przypadkach poważnych skomplikowanych schorzeń współpracujemy z lekarzami i specjalistami z firmy LifePlus w Niemczech i w Stanach Zjednoczonych.

Badanie poziomów minerałów i pierwiastków

Pomocne w dobraniu właściwej suplementacji jest sprawdzenie  poziomu minerałów i pierwiastków w tym pierwiastków toksycznych w organizmie.

Pierwiastkowa Analiza Włosa jest bardzo dokładnym  badaniem, w którym oznaczone są  najważniejsze pierwiastki stanowiące o budowie organizmu ludzkiego takie jak: wapń, sód, potas, fosfor, cynk, magnez, żelazo, miedź, molibden, kobalt, chrom, lit, stront, nikiel, mangan, selen, wanad, bor, bar, siarka, srebro, krzem, jod, cyna, oraz arsen, rtęć, glin, kadm, ołów.

O suplementach LifePlus

  • Produkty wytwarzane są w USA głównie w stanie Arkansas.

Każdy proces produkcji podlega rygorystycznym procedurom kontroli jakości oraz metodologii opartej na najlepszych praktykach

  • Szczególne warunki produkcji.

W procesie przetwarzania produktów stosowane są niskie temperatury, w przeciwnym wypadku ciepło zniszczyłoby wartości odżywcze enzymów i witamin, a tym samym wartość odżywczą produktu.

  • Opatentowany środek wiążący PhytoZyme.

Do produkcji suplementów diety niezbędne są tzw. środki wiążące, służące do właściwego połączenia ze sobą składników produktu. LifePlus nie używa sztucznych środków niemających żadnej wartości odżywczej, tylko wykorzystuje opatentowany środek PhytoZyme. Receptura bazy obejmuje specjalne zioła, składniki odżywcze pochodzenia roślinnego, kofaktory, enzymy  roślinne oraz ekstrakty z ponad 30 różnych owoców i warzyw, dzięki czemu baza wspomaga przyswajanie aktywnych składników zawartych w produktach.

  • Synergia składników

Podczas opracowywania receptur firma LifePlus łączy określone składniki w taki sposób, aby produkty końcowe zawierały maksymalne korzyści odżywcze. Dzięki tej synergii LifePlus może zagwarantować najlepsze połączenia nowatorskich składników odżywczych.

  • Produkty są przetwarzane bezpośrednio na plantacji w momencie osiągnięcia dojrzałości.

Owoce są suszone w zamrażalniku, dzięki czemu produkuje się z tego cenny proszek bez utraty składników witalnych.

 

Zapoznaj się z naszymi suplementami diety

 

Baza wyjściowa dla Twojego zdrowia to:

 

Daily BioBasics

 

Suplementy diety daily Biobasic

Daily BioBasics to pełnowartościowy suplement diety uzupełniający dzienne zapotrzebowanie organizmu na: witaminy, minerały i błonnik. Produkt ten wspiera prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu, utrzymując go w doskonałej formie.

Więcej informacji i sklep:

https://ww1.lifeplus.com/biomedika/pl/en/product-details/4471/daily-biobasics

 

TVM-Plus

TVM suplementy Life plus
TVM-Plus to kompleksowe rozwiązanie multiwitaminowe, szerokie spektrum niezbędnych witamin i minerałów, aby wspierać szereg funkcji organizmu.1 porcja TVM-Plus = 5 porcji ekologicznych owoców i warzyw.

Więcej informacji i sklep:

https://ww1.lifeplus.com/biomedika/pl/en/product-details/4448/tvm-plus

 

Proanthenols

Proanthenols suplement diety z pestek winogron life plus

 

Proanthenols – najpotężniejszy naturalny super przeciwutleniacz. Chroni przed uszkodzeniem komórek / witamina przeciwstarzeniowa, wzmacniania naczynia krwionośne i zapobiega chorobom układu krążenia, poprawia krążenie krwi w całym ciele, zapobiega reakcjom alergicznym, spowalnia proces starzenia się i powstawania zmarszczek poprzez gromadzenie się kolagenu, poprawia porost włosów i cerę.

Więcej informacji i sklep:

https://ww1.lifeplus.com/biomedika/pl/en/product-details/4030/proanthenols-100-sv

 

Pakiety witamin

Pakiet wzmacniający suplementów life plus

 

Pakiety witamin to świetny fundament swoich unikalnych potrzeb żywieniowych. Znajdują się w nich starannie wybrane kombinacje najpopularniejszych produktów, co zapewnia, że składniki dobrze łączą się ze sobą w celu maksymalizacji ich efektów. Więcej informacji i sklep:

https://ww1.lifeplus.com/biomedika/pl/en/web-page/our-products/nutritional-supplements/lifeplus recommends

Wybrane suplementy cieszące się dużą popularnością:

 

Lifeplus Discovery

 

Suplementy diety life plus mają działanie odmładzające

LifePlus Discovery – działanie anti-aging. To jeden z najbardziej ekscytujących nowych produktów, jakie kiedykolwiek stworzyła firma Life Plus. Firma opracowała go w oparciu o wiedzę, że starzenie następuje nie tylko zewnętrznie, ale także wewnętrznie.

LifePlus Discovery:

  • Spowalnia procesy starzenia.
  • Naprawia chromosomy.
  • Sprzyja witalności i zwiększa ochotę na seks.
  • Po roku użytkowania komórki odmładzają się o 8-10 lat.
  • 4000 korzenia straganka (astragalus) = 1 kg ekstraktu.

Zobacz krótki filmik o działaniu Discovery w procesie anti aging:

Więcej informacji i sklep:

https://ww1.lifeplus.com/biomedika/pl/en/product-details/5096/lifeplus-discovery

 

Key Tonic

Suplementy diety life plus key tonic wspomagające ketozę

 

Key Tonic – wsparcie w drodze do ketozy. Ketoza to stan, w którym organizm pozyskuje energię nie z cukru (glukozy), ale z tłuszczu nagromadzonego w tkankach. Stan ketozy to efektywne spalanie tłuszczu, szczególnie pożądane przez osoby odchudzające się. Ketoza wspiera nasze zdrowie w:

• regulacji wagi: Eliminuje uczucie głodu i powoduje natychmiastowe spalanie tłuszczu

• produkcji energii,

• obniżeniu stężenia insuliny,

• metabolizmie glukozy,

• funkcjach mózgu,

• reakcjach zapalne i innych reakcjach immunologicznych.

Więcej informacji i sklep:

https://ww1.lifeplus.com/biomedika/pl/en/product-details/4059/key-tonic

Suplementy LifePlus to również:

 

Żelazo

Suplementy diety żelazo life plus

 

Wsparcie  dla kluczowych funkcji zdrowotnych oczy, serca, stawów, mózgu i skóry – idealny dla tych, którzy szukają ukierunkowanych suplementów witaminowych i mineralnych dla indywidualnych potrzeb.

Więcej informacji i sklep:

https://ww1.lifeplus.com/biomedika/pl/en/web-page/our-products/nutritional-supplements/targeted-wellness

Aminokwasy

Aminokwasy dla sportowców suplementacja z life plus

 

Żywienie sportowe, które pozwoli osiągnąć optymalną wydajność organizmu.

Więcej informacji i sklep:

https://ww1.lifeplus.com/biomedika/pl/en/web-page/our-products/nutritional-supplements/sports-nutrition

 

Body smart

 

Body smart z life plus to pełnowartościowy posiułek dla sportowców bogaty w białko

Fachowo sformułowane suplementy odchudzania, koktajle zastępujące posiłek białkowy i produkty w proszku białkowym

Więcej informacji i sklep:

https://ww1.lifeplus.com/biomedika/pl/en/web-page/our-products/nutritional-supplements/weight-wellness

 

Zobacz pełny KATALOG PRODUKTÓW LIFE PLUS

 

Umów się na bezpłatną konsultacje

Prześlij wyniki na adres biomedika@wp.pl