Skuteczne i profesjonalne wsparcie leczenia łysienia, łojotoku, ŁZS, łupiezu. Przyjazne ceny. Umów się teraz 609385040

Jak wygląda wizyta u trychologa?

Podczas pierwszej wizyty w gabinecie trychologicznym przeprowadzamy z pacjentem wywiad, w którym zawarte są pytania dotyczące problemu skóry głowy i włosów, ogólnego stanu zdrowia, diety i pielęgnacji skóry głowy oraz włosów. Analizujemy wyniki badań jeśli przyniesiesz ze sobą.

Po konsultacji przechodzimy do badania trichoskopowego, czyli analizy skóry głowy i włosów specjalistycznym sprzętem trychologicznym, który powiększa skórę głowy i włosy do kilkusetkrotności.
Na podstawie tego badania oceniamy rodzaj skóry głowy, rodzaj włosów, stan mieszków włosowych, stopień produkcji łoju, ilość pustych mieszków włosowych, odżywienie cebulek włosów, rodzaj łysienia, uszkodzenia łodyg włosów.

Na podstawie trichoskopii ustalany jest indywidualny program kuracji domowej, zabiegów trychologicznych w naszym TrichoSpa jak i dalsza diagnostyka umożliwiająca znalezienie przyczyny powstałego problemu.
W tym celu sugerujemy dodatkową diagnostykę u specjalistów, lekarzy m.in. endokrynologa, diabetologa, alergologa. Bardzo często zalecane są dodatkowe badanie hormonalne, biochemiczne, obciążeń organizmu patogenami, mykologiczne itp.

Czas trwania konsultacji 1h

 

Konsultacja i co dalej?

  • Po otrzymaniu wyników z morfologii lub od specjalistów możesz nam je przesłać poprzez mail lub sms a my się do nich odniesiemy
  • Jeśli stosowana była kuracja domowa spotykamy się po 5 tygodniach na konsultacji w celu oceny przebiegu leczenia
  • Po kuracji gabinetowej w TrichoSpa spotykamy się na drugiej konsultacji w terminie wskazanym przez trychologa wykonującego zabiegi
  • Możesz nam przesyłać na bieżąco poprawę swojej kondycji włosów lub ich odrost. To powoduje, że cieszymy się razem z Tobą i daje nam to satysfakcje z naszej pomocy
  • Jeśli masz pytania zawsze, jesteśmy do dyspozycji dla Ciebie pod telefonem, mailem i na fb

 

Zobacz jakie zabiegi wykonujemy na skórę głowy i włosy 


Zalecenia do wizyty

Proszę nie myć głowy 24h przed wizytą.
Jeśli jesteście Państwo w posiadaniu wyników endokrynologicznych, morfologii, moczu, innych prosimy przynieść na wizytę.

 


Schorzenia skóry głowy i włosów, w jakich pomagamy

 


Poznaj nas:

Jesteśmy trychologami, czyli specjalistami od schorzeń skóry głowy i włosów. Skutecznie pomagamy w takich problemach jak: łysienie, łojotok, łupież, zniszczona łodyga włosa.
Naszymi atutami jest doświadczenie, innowacyjne metody, stały rozwój w tej dziedzinie, czego efektem jest Państwa satysfakcja z oczekiwań i zaufanie do nas. Trychologia jest naszą pasją!
Polskie stowarzyszenie trychologiczneJustyna Klusek – Jestem trychologiem i aktywnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Ukończyłam Akademię Trychologii i dietetykę na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Moja miłość do włosów i trychologii zaczęła się już w 2013 roku, wtedy właśnie powstał blog: Beautyineverymoment, który zrzesza kilka tysięcy osób aktywnie interesujących się trychologią.
Trychologia jest moją pasją, co łatwo zauważyć podczas konsultacji a entuzjazm udziela się przez cały czas trwania terapii.
Priv: wyróżnia mnie empatia i pełne zaangażowanie we wszystkim, co robię.
Polskie stowarzyszenie trychologiczneMarzena Wierzęć – Jestem certyfikowanym trychologiem, współautorką książki „Rozmowy o trychologii. Szersze spojrzenie”, założycielką Centrum Medycyny Biomedika, w skład którego wchodzi m.in. TrichoSpa – spa dla włosów i skóry głowy oraz Vita Drip. Jestem też aktywnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Obecnie poszerzam swoje kompetencje na studiach podyplomowych z zakresu psychologii: Coaching z elementami psychologii. Moja chęć niesienia pomocy w zakresie trychologii inspiruje mnie do sukcesywnego rozwoju w tej dziedzinie i do wprowadzania innowacyjnych, najskuteczniejszych rozwiązań.

Cenię sobie poczucie humoru, stawiam na rozwój osobisty, lubię ludzi

Zabieg mikropigmentacjiWitold Lewis – Od 17 lat zajmuję się fryzjerstwem. Przez 6 lat mieszkałem i intensywnie szkoliłem się w Londynie w tematyce fryzjerstwa i trychologii. Ukończyłem tam ponad 30 szkoleń. Do najważniejszych z nich można zaliczyć szkolenie z zakresu trychologii Philip Kingsley, szkolenia z zakresu strzyżeń i koloryzacji w firmach tj.: Vidal Sassoon, Wella Classic Cutting, Illumina Color Exceed, Loreal.
Kolejnym etapem w życiu i rozwoju sztuki fryzjerstwa był wyjazd do Hongkongu, gdzie spędziłem 4 lata, szkoląc się z przedłużania i zagęszczania włosów.
Obecnie po powrocie do Polski specjalizuję się w mikropigmentacji skóry głowy. Ukończyłem szkolenie „Mikropigmentacja Skóry Głowy” u Agnieszki Zapały. Doświadczenie zdobywałem, wykonując zabiegi na różnych typach skóry głowy.

Jesteśmy członkami Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego

 

Liczba osób, którym pomogliśmy

(1567 osób)