Skip to content
Podmiot leczniczy. Pomagamy od 1997 r.

biomedika@wp.pl

Modelowanie sylwetki Wrocław

Jeśli marzysz o idealnej sylwetce, która będzie zgrabna, jędrna i proporcjonalna, zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty zabiegów modelujących sylwetkę. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które pozwolą Ci osiągnąć wymarzone efekty w szybkim czasie i bezpieczny sposób.

Skorzystaj z naszych autorskich pakietów składających się z zabiegów modelowania sylwetki we Wrocławiu. Dzięki połączeniu naszych usług możesz osiągnąć niesamowite efekty w kształtowaniu i modelowaniu swojej sylwetki. Zaufaj nam na 2-3 miesiące, a poczujesz rezultaty naszej pracy nad Twoją figurą. W krótkim czasie odczujesz, że ubrania leżą na Tobie lepiej i zmieścisz się w odzież o jeden lub nawet dwa rozmiary mniejszą.

Modelowanie sylwetki
Modelowanie sylwetki

TC Cryo-kriolipoliza kontrastowa

Szybka redukcja tkanki tłuszczowej

Aparat TC Cryo to certyfikowane medycznie urządzenie wykorzystujące KRIOLIPOLIZĘ KONTRASTOWĄ ze wskazaniem do objętościowego redukowania tkanki tłuszczowej. W czasie terapii obszar zabiegowy zostaje poddany kilku cyklom schładzania i podgrzewania. Wywołany w
ten sposób SZOK TERMICZNY skutkuje znacznym zwiększeniem procesu spalania nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Dzieje się tak na skutek uwolnienia do organizmu dwóch hormonów:
• IRYZYNY (hormon „wysiłku fizycznego)
• FGF21

Zobacz więcej

Treningi personalne

Kształtowanie sylwetki, budowanie mięśni i kondycji fizycznej

Czy masz takie myśli: Chcę schudnąć. Chcę ujędrnić ciało. Chcę nabrać masę mięśniową. Chcę zwiększyć sprawność fizyczną. A więc pierwszym krokiem do zmiany zawsze jest decyzja. Jeśli zdecydowałeś się na zmianę, którą jest wymarzona sylwetka to jesteś na właściwej ścieżce i stronie. Pomogę Ci ją osiągnąć. Wspólnie sprecyzujemy Twój cel. Treningi ustalimy pod Twój wolny czas.  Treningi poprowadzę na wesoło, ale też wymagająco. W chwilach słabości zmotywuję Cię do treningu i jego kontynuacji.

Więcej informacji tutaj: Treningi – Martin Wierzec (trenermartin.pl)

Modelowanie sylwetki

Wybierz właściwy dla siebie pakiet kształtowania sylwetki i stwórz swoją lepszą wersje siebie

Pakiet 1

Chcesz zredukować tkankę tłuszczową? Chcesz pozbyć się brzuszka i grubych ud? Ten pakiet jest dla Ciebie

W skład Pakietu 1 wchodzą:

Koszt zabiegu 1800zł . Zapłacisz 1600zł. Zaoszczędzasz 200zł. Fototerapia o wartości 320zł GRATIS

Modelowanie sylwetki
Modelowanie sylwetki

Pakiet 2 

Chcesz zredukować tkankę tłuszczową? Chcesz pozbyć się brzuszka i grubych ud? Dodatkowo: Chcesz ogólnie schudnąć? Chcesz ujędrnić ciało? Chcesz nabrać masę mięśniową? Chcesz zwiększyć sprawność fizyczną? Chcesz zdrowo się odżywiać? Ten pakiet jest dla Ciebie

W skład Pakietu 2 wchodzą:

Koszt 2650zł. Zapłacisz 2300 zł. Zaoszczędzasz 350zł . Fototerapia o wartości 320 zł GRATIS

Pakiet 3

Chcesz zredukować tkankę tłuszczową? Chcesz pozbyć się brzuszka i grubych ud? Chcesz ogólnie schudnąć? Chcesz ujędrnić ciało? Chcesz nabrać masę mięśniową? Chcesz zwiększyć sprawność fizyczną? Chcesz zdrowo się odżywiać? Dodatkowo: Chcesz pozbyć się łakomstwa na słodycze? Ten pakiet jest dla Ciebie.

W skład Pakietu 3 wchodzą:

Koszt 3100zł. Zapłacisz 2700zł. Zaoszczędzasz 400zł . Fototerapia o wartości 320zł GRATIS

Modelowanie sylwetki