Skip to content

Podmiot leczniczy. Pomagamy od 1997 r.

Trychologiczne wsparcie w przeszczepie włosów

Często przeszczep włosów stanowi ostateczny krok w dążeniu do odzyskania pełnej gęstości włosów oraz pewności siebie. Wierzymy, że każdy zasługuje na szansę na nowy początek, dlatego łączymy siły z renomowanymi klinikami przeszczepu włosów w Polsce i Turcji, aby Cię wesprzeć. Zapoznaj się z naszą kompleksową ofertą.

Skontaktuj się z nami

Przeszczep włosów
Przeszczep włosów

Przygotowanie do zabiegu przeszczepu włosów. Trichoskopia – analiza Twojej skóry i włosów w najdrobniejszych szczegółach. Rozpoczynamy od Trichoskopii czyli badaniu skóry głowy, włosów i cebulek włosa przy użyciu specjalistycznej kamery trychologicznej KC Technology. Badanie pozwoli nam ocenić stan skóry, jakość cebulek włosów oraz ewentualne zmiany zdrowotne skóry. Dzięki tym danym dostosowujemy nasze działania precyzyjnie do Twoich potrzeb.

Terapie usuwające schorzenia skóry. Jeśli w trakcie trichoskopii wykryjemy stany zapalne, keratozy lub inne schorzenia skóry, podejmiemy odpowiednie działania. Wykorzystujemy specjalistyczne terapie, aby pozbyć się tych schorzeń i przywrócić Twojej skórze zdrowy wygląd.

Rekomendacje dotyczące produktów pielęgnacyjnych i wzmacniających. Na podstawie analizy trichoskopii, rekomendujemy Ci produkty do pielęgnacji skóry głowy oraz wzmacniania cebulek włosów. Nasze rekomendacje są oparte na najlepszych praktykach i najnowszych osiągnięciach naukowych, aby zapewnić skórze i włosom optymalne wsparcie przed przeszczepem.

Doradztwo w wyborze kliniki w Polsce i Turcji. Wiemy, że wybór odpowiedniej kliniki jest kluczowy dla sukcesu przeszczepu włosów. Dlatego rekomendujemy Ci renomowane kliniki w Polsce i Turcji, które zapewniają najwyższej jakości zabiegi.

Współpraca z firmą organizującą loty do Turcji. Pełny pakiet usług w Turcji. Nie zostawiamy Cię samego w obcym kraju. Organizujemy dla Ciebie pełny pakiet usług, obejmujący loty, odbiór z lotniska w Turcji, komfortowe zakwaterowanie w hotelu oraz wyżywienie. Twój spokój i wygoda są dla nas priorytetem.

Przeszczep włosów
Przeszczep włosów

Opieka po zabiegu przeszczepu włosów. Po przeszczepie, skupiamy się na opiece nad Twoją skórą głowy i stymulacji wzrostu włosów. Regularnie wykonujemy trichoskopie, aby monitorować stan skóry i postęp porostu włosów.

Rekomendacje i pielęgnacja domowa. Nie zapominamy o długoterminowej pielęgnacji. Rekomendujemy Ci dedykowane produkty, które pozwolą utrzymać zdrowie i piękno Twoich włosów również po zakończeniu zabiegu.

Skontaktuj się z nami

Marzena Wierzęć (trycholog)

Więcej o mnie tutaj