Skip to content

Podmiot leczniczy. Pomagamy od 1997 r.

Łysienie i łupież – poznaj nasze zabiegi trychologiczne

Oferujemy bogatą ofertę zabiegów skierowanych na skórę głowy, w tym walkę z łojotokowym zapaleniem skóry, łupieżem, łuszczycą oraz nadmiernym wydzielaniem łoju.

Dodatkowo, przeprowadzamy peelingi skóry głowy, zabiegi stymulujące porost i poprawę jakości włosów. Wszystkie procedury przeprowadzane są przy użyciu dedykowanych preparatów, wykonywane na specjalistycznym łóżku headspa.

Zobacz ofertę

infuzja tlenowa 2

Infuzja Tlenowa

Zabieg nieinwazyjny, polega na równoczesnym wtłaczaniu w skórę głowy tlenu cząsteczkowego oraz składników aktywnych pochodzących z preparatu w ampułce.

Umów wizytę

Bio-Photon Electricity

Głowica wykorzystująca technologię lasera miękkiego (LLLT) i elektrostymulacji mikroprądami. Laser miękki LLLT generuje energię, która aktywuje mieszki włosowe.

Elektrostymulacja mikroprądami stymuluje mikrokrążenie w kapilarkach oplatających mieszek włosowy, przyspieszając absorbcję składników aktywnych pochodzących z preparatów.

Umów wizytę

Bio-Photon Electricity
biopolar

Bipolar

Głowica emituje energię RF (radiofrekwencję) poprzez zmianę ładunków elektrycznych na skórze głowy poddanej zabiegowi, co ułatwia penetrację substancji czynnych. Ponadto emitowanie energii RF subtelnie podgrzewa tkankę, co przyspiesza drogę penetracji składników aktywnych.

Umów wizytę

Mezoterapia Igłowa Skóry Głowy

Zabieg inwazyjny, polega na powierzchniowym ostrzykiwaniu skóry głowy substancjami pobudzającymi wzrost, hamującymi wypadanie włosów oraz zwiększenie objętości włosów. W celu osiągnięcia oczekiwanych efektów należy wykonać od 4-10 zabiegów co 2 tygodnie. Na zabieg należy przyjść z umytą głową

Umów wizytę

Pracujemy na poniższych preparatach do mezoterapii:

-Molecular Trichology – Luxury Hair. Bardzo bogaty w składniki mezokoktajl, polecany na łysienie androgenowe , telogenowe, stymulację porostu włosów i ich grubość. NASZ BESTSELLER !! Ilość zabiegów: 4-5 co 14 dni

-DR.CYJ Hair Filler – zahamowanie wypadania włosów, przyspieszenie porostu, pogrubienie i zagęszczenie włosów Ilość zabiegów: 4-5 co 14 dni

-XL Hair– biostymulacja wzrostu włosów, poprawa kondycji, gęstości włosów.Ilość zabiegów: 5-10 co 7 dni

mezoterapia
mezoterapia mikroiglowa 2

Mezoterapia Mikroigłowa

Jest to innowacyjny zabieg polegający na delikatnym wprowadzaniu substancji odżywczych i stymulujących do warstw skóry właściwej za pomocą precyzyjnych mikroigiełek.

Jest to metoda wspierająca zdrowy wzrost włosów oraz poprawiająca kondycję skóry głowy poprzez aktywację naturalnych procesów regeneracyjnych.

Zabieg wykonuje się co ok. 10 dni. Na zabieg należy przyjść z umytą głową.

Umów wizytę

Inject Oxygen Treatment

Jest to rodzaj redukcji keratynizacji naskórkowej. Zabieg zapewnia skuteczne i bezinwazyjne usuwanie zrogowaciałych zmian naskórkowych występujących w różnych dermatozach skóry głowy.

Umów wizytę

Inject Oxygen Treatment
fototerapia

Fototerapia

Technologia wykorzystująca światło LED w światłolecznictwie pozwala na optymalne przenikanie światła do różnych warstw skóry, zapewniając maksymalną biostymulację komórek i przyśpieszone gojenie zniszczonej tkanki oraz pobudzenie ukrwienia.

Fototerapia w trychologii jest bardzo dużym wsparciem leczenia łysienia (telogenowego, androgenowego , plackowatego), chorób skóry (ŁZS, AZS, łuszczyca), wzmocnienia porostu włosów.

Pracujemy na lampie Biophotonic High Light Therapy, która jest najnowocześniejszą wysokiej jakości lampą stosowaną w światłolecznictwie.

Ilość zabiegów: 10-20 zabiegów, 2 – 3 razy w tygodniu.

Umów wizytę

Marzena Wierzęć (trycholog)

Więcej o mnie tutaj