Skip to content
Podmiot leczniczy. Pomagamy od 1997 r.

biomedika@wp.pl

Zabiegi trychologiczne na łysienie, łojotok, ŁZS, łuszczycę.

Terapia trychologiczna, oferowana przez nasze specjalistyczne zabiegi, nie tylko stymuluje porost włosów, ale również skutecznie redukuje problemy takie jak m.in. ŁZS oraz łojotok. Zobacz, jakie innowacyjne metody oferujemy w ramach naszych zabiegów trychologicznych

20231121_113234
infuzja

Infuzja Tlenowa

Zabieg nieinwazyjny, polega na równoczesnym wtłaczaniu w skórę głowy tlenu cząsteczkowego oraz składników aktywnych pochodzących z preparatu w ampułce.

Umów wizytę

Bio-Photon Electricity

głowica wykorzystująca technologię lasera miękkiego (LLLT) i elektrostymulacji mikroprądami. Laser miękki LLLT generuje energię, która aktywuje mieszki włosowe. Elektrostymulacja mikroprądami stymuluje mikrokrążenie w kapilarkach oplatających mieszek włosowy, przyspieszając absorbcję składników aktywnych pochodzących z preparatów. 

Umów wizytę

biophoton

Bipolar

głowica emituje energię RF (radiofrekwencję) poprzez zmianę ładunków elektrycznych na skórze głowy poddanej zabiegowi, co ułatwia penetrację substancji czynnych. Ponadto emitowanie energii RF subtelnie podgrzewa tkankę, co przyspiesza drogę penetracji składników aktywnych.

Umów wizytę

Mezoterapia Igłowa Skóry Głowy

Zabieg inwazyjny, polega na powierzchniowym ostrzykiwaniu skóry głowy substancjami pobudzającymi wzrost, hamującymi wypadanie włosów oraz zwiększenie objętości włosów. W celu osiągnięcia oczekiwanych efektów należy wykonać od 4-10 zabiegów co 2 tygodnie. Na zabieg należy przyjść z umytą głową

Umów wizytę

Pracujemy na poniższych preparatach do mezoterapii:

-Molecular Trichology – Luxury Hair. Bardzo bogaty w składniki mezokoktajl, polecany na łysienie androgenowe , telogenowe, stymulację porostu włosów i ich grubość. NASZ BESTSELLER !! Ilość zabiegów: 4-5 co 14 dni

-DR.CYJ Hair Filler – zahamowanie wypadania włosów, przyspieszenie porostu, pogrubienie i zagęszczenie włosów Ilość zabiegów: 4-5 co 14 dni

-XL Hair– biostymulacja wzrostu włosów, poprawa kondycji, gęstości włosów.Ilość zabiegów: 5-10 co 7 dni

mezoterapia

Mezoterapia Mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy to innowacyjny zabieg polegający na delikatnym wprowadzaniu substancji odżywczych i stymulujących do warstw skóry właściwej za pomocą precyzyjnych mikroigiełek. Jest to metoda wspierająca zdrowy wzrost włosów oraz poprawiająca kondycję skóry głowy poprzez aktywację naturalnych procesów regeneracyjnych.

Zabieg wykonuje się co ok.10 dni. Na zabieg należy przyjść z umytą głową

Umów wizytę

Fototerapia

Technologia wykorzystująca światło LED w światłolecznictwie pozwala na optymalne przenikanie światła do różnych warstw skóry, zapewniając maksymalną biostymulację komórek i przyśpieszone gojenie zniszczonej tkanki, oraz pobudzenie ukrwienia.

Fototerapia w trychologii jest bardzo dużym wsparciem leczenia łysienia (telogenowego, androgenowego , plackowatego), chorób skóry (ŁZS, AZS, łuszczyca), wzmocnienia porostu włosów. Pracujemy na lampie Biophotonic High Light Therapy, która jest najnowocześniejszą wysokiej jakości lampą stosowaną w światłolecznictwie.

Ilość zabiegów: 10-20 zabiegów, 2 – 3 razy w tygodniu,

Umów wizytę

Zobacz zabiegi trychologiczne i relaksacyjne w TrichoSpa

fototerapia

Bipolar

głowica emituje energię RF (radiofrekwencję) poprzez zmianę ładunków elektrycznych na skórze głowy poddanej zabiegowi, co ułatwia penetrację substancji czynnych. Ponadto emitowanie energii RF subtelnie podgrzewa tkankę, co przyspiesza drogę penetracji składników aktywnych.

Umów wizytę

Marzena Wierzena, trycholog, coach personalny wiecej o mnie tutaj