Twoje zdrowie zaczyna się w jelitach

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak istotny wpływ na funkcjonowanie całego ciała mają jelita. To z zaburzeń w nich powstałych wynika wiele dolegliwości i poważnych stanów chorobowych. Jelita zamieszkują tryliony mikroorganizmów i jest ich więcej niż komórek naszego organizmu. Pełnią wiele niezbędnych życiowo funkcji m.in. pomagają trawić pokarmy, wspomagają działanie układu odpornościowego, produkują witaminy, chronią przed patogenami i wspomagają metabolizm. Jelita mają bezpośrednie połączenie z naszym mózgiem. To co się w nich dzieje odbija się w naszych emocjach i samopoczuciu. Dzisiejszy styl życia zaburza prawidłowy skład flory jelitowej, a jej dysfunkcje prowadzą do wielu dolegliwości i chorób.

Wybierz dla siebie właściwy test laboratoryjny w kierunku dysbiozy jelit, lub skorzystaj z naszej bezpłatnej konsultacji w celu dokonania wyboru i ustalenia dalszego leczenia.


ALERGIA – testy i odczulanie

Dysbioza jelitowa / Badanie mikroflory jelitowej

 


Dysbioza jelitowa / Badanie mikroflory jelitowej – rozszerzone

 


Usuwanie nałogu nikotynowego

Dysbioza jelitowa / Bilans jelitowy

 


Usuwanie nałogu nikotynowego

Dysbioza jelitowa / Bilans jelitowy rozszerzony

 

Poznaj nas:

Polskie stowarzyszenie trychologiczneMaria Anna Modna – Jestem fizjoterapeutą, terapeutą i diagnostykiem z 30 letnim doświadczeniem. Od kilkunastu lat zajmuje się medycyną komplementarną, informacyjną, specjalizuję się również w diagnostyce i terapii metodą biorezonansu. Pomimo wielu certyfikatów i uprawnień swoją wiedzę poszerzam na bieżąco uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach.
Priv: Moją pasją jest sport, rozwój personalny, zdrowie i zdrowy styl życia oraz medycyna informacyjna i energetyczna